Te rejat e Fundit

Hapet thirrja pėr aplikime pėr kėrkuesit e rinj akademikė

PERFORM nė bashkėpunim me Akademinė e Studimeve Politike (ASP) shpall thirrjen pėr aplikime nė programin “Mbėshtetje pėr kėrkimin mbi politikat pėr akademikėt e rinj”, dedikuar pėr hulumtuesit e rinj nga bota akademike. Deri nė 10 kėrkues do tė trajnohen dhe mbėshteten financiarisht pėr tė hulumtuar mbi politika me interes...

Kursi i parė i shkollės mbi sistemet dhe fushatat zgjedhore

Kursi i parė kombėtar i Shkollės Shqiptare sė Studimeve Politike u zhvillua nė Pogradec nga data 9-11 mars 2018. Ekspertėt e ftuar...

Zhvillohet trajnimi i parė i Akademisė sė Lidershipit

Trajnimi i pare i "Programit tė Akademisė Lidershipit" u mbajt nga 28 shkurt - 2 mars 2018 nė hotelin "Bleart", nė Durrės, me...

Kalendari i eventeve

E Merkure, 08 Nentor 2017
Forumi Boteror per Demokracine 2017 - Strazburg, France
E Enjte, 04 Maj 2017
Kursi i trete i shkolles - Shqiperia dhe integrimi evropian - Durres
E Enjte, 06 Prill 2017
Kursi i dyte i shkolles - Lidershipi dhe aktivizimi qytetar - Gjirokaster
Te gjitha

VIDEO GALERI

Ceremonia e 10 vjetorit te Shkolles

2017-12-08 00:00:00

Momentet me te bukura nga kremtimi i 10 vjetorit te themelimit te Shkolles me prezencen e shume personaliteteve te rendesishme, lektoreve, alumneve dhe bashkepunetoreve e miqve te shumt