Donatore dhe Partnere

Kėshilli i Evropės
Zyra e Bashkėpunimit Zviceran nė Shqipėri SCO-A
Bashkėpunimi Ndėrkombėtar Gjerman - GIZ
Komisioni Europian
Presidenca e Republikės sė Shqipėrisė
Ministria e Arsimit dhe Sportit
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve
Shkolla e Administratės Publike